Головна » 2019 » Лютий » 6 » Разом для найкращого Інтернету
Разом для найкращого Інтернету

Картинки по запросу відбувся день безпечного інтернету в школі 2019Практично кожна сучасна людина є активним користувачем Інтернету. Хтось знає, хтось здогадується, а хтось вже стикався з проблемами безпеки власного комп'ютера і особистої інформації.

Щороку першого вівторка лютого всі країни світу відзначають День безпечного Інтернету. В 2019 році він випав на 5 лютого і проходив під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Його мета полягає у заохоченні, зокрема, наймолодших користувачів до поважливого онлайн-спілкування.

В цей день у нашому закладі було проведено низку різноманітних заходів.

Для учнів 2-4 класів - урок-вікторину «Безпека дітей в Інтернеті. Також учні молодшої школи виконували інтерактивні вправи та переглянули казку про безпечний Інтернет.

З метою захисту дітей та їх експлуатації через мережу Інтернет, вихованці 7-8 класів долучилися до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг. Урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті - жарт чи небезпечний ризик» провела практичний психолог Гаврилюк В.В.  Під час уроку учні розглянути можливі ризики в Інтернеті, кібер булінг, як запобігти та протидіяти насильству в мережі. Ми користуємось інтернетом кожного дня і нам здається, що ми знаємо усі його таємниці. Блукаючи сайтами, ми часом відчуваємо себе навіть більш впевненими, ніж у власному помешканні, довіряємо віртуальним друзям більше ніж друзям у звичайному житті, рідним батькам. Але чи все так просто у віртуальному світі, як нам здається?
Кожен з присутніх отримав відповіді на свої питання, і щораз як проводитиме свій час в Інтернеті пам’ятатиме прості поради безпечного спілкування.

Також підготовлено інформаційний стенд на тему «Безпека в Інтернеті», а учні 9 класу створили буклети на тему: «Правила поведінки в Інтернеті» та «Безпечний Інтернет».

Крім того проведено конкурси малюнків «Казковий браузер», конкурс буклетів «Мережевий етикет".

Переглядів: 126 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2019  »