Головна » 2017 » Грудень » 4 » Ранкова зустріч
Ранкова зустріч

Сьогодні, 4 грудня, до нашого дитячого навчального закладу «Сонечко» завітав народний депутат України Роман Мацола разом зі своєю командою.

Зустріч була присвячена підведенню підсумків участі у конкурсі мікро-грантів ГО Романа Мацоли «Інститут солідарності громад», у якому наш проект «Від мрії до реалій» - через створення ігрового середовища у Крупецькому ДНЗ -  був підтриманий громадською ініціативою.

«Не поруч, не сам, а разом» -  саме з такими словами творча група розпочала роботу над проектом. Завдяки спільним зусиллям облаштовано дві ігрові  кімнати якісними ігровими зонами для творчої діяльності, що спонукає до гри, формує уяву, спрямовує дослідницький інтерес, розвиває практичні навики, адаптує до вибору майбутньої професії.

До втілення проекту також долучилися колектив закладу та батьки.

Впевнені, що після реалізації проекту навчання, виховання, розвиток дитини будуть відбуватися в атмосфері захищеності, психологічного комфорту.

Переглядів: 300 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2017  »