Головна » 2016 » Жовтень » 5 » Районний семінар-практикум
Районний семінар-практикум

24 вересня  відбувся районний семінар-практикум  дитячо–юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)» . Команда учнів нашого закладу у складі Шевченко Вікторії, Черешневої Олександри та Поліщука Олексія брала участь у даному заході.

Семінар проходив на території дитячого оздоровчого табору «Голубі озера Славутчини».

Розпочався захід із спільного виконання Державного Гімну України та вітальних слів начальника відділу освіти, молоді та спорту Бойчака Д.В.

Далі усі присутні мали змогу переглянути майстер – класи з надання першої долікарської допомоги, зі стрільби, в’язання туристичних вузлів, після чого брали участь у випробуваннях  з фізичної та медичної підготовки, подолання «Смуги перешкод», цивільної оборони, демонстрували вміння зі стройової підготовки та стрільби. Найбільше дітям сподобалось частування кулішем.

Більше фото

Переглядів: 243 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0