Головна » 2017 » Лютий » 28 » Районний семінар
Районний семінар

24 лютого на базі нашого закладу відбувся районний семінар вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни».

Під час проведення семінару вчитель фізкультури Келюх В.В. провів відкритий урок в 5 класі з теми футбол, завданням якого було навчити  техніки зупинки м’яча та закріпити техніку ведення м’яча внутрішньою та зовнішньою  стороною стопи, а також сприяти розвитку спритності та координації рухів за допомогою фізичних вправ.

Викладач предмету «Захист Вітчизни» Семенюк О.В. провів відкритий урок з теми «Обов’язки солдата в бою та особиста екіпіровка». Завданням уроку було ознайомити з характеристикою сучасного загально - військового бою; з екіпіровкою солдата в бою; вивчити поняття обов'язків солдата в бою; тренувати послідовність одягання екіпіровки; розбирання та збирання автомата Калашникова;  виховувати у учнів тактичне мислення, спостережливість, рішучість та ініціативність.

Методистом з фізичної культури відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації Ткачуком В.І.  було проведено аналіз  двох відкритих уроків, проведених вчителями закладу.

На завершення семінару  було висвітлено  питання  організації  навчально – виховного процесу з фізичної культури в школі  та методики проведення навчально – польових зборів з учнями загальноосвітніх навчальних закладів.

Переглядів: 280 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2017  »