Головна » 2017 » Лютий » 20 » Районний огляд-конкурс художньої самодіяльності під гаслом «Живемо тобою, рідна Україно!»

З метою виявлення і підтримки талановитих дітей, сприяння їх творчим здібностям, забезпечення змістовного дозвілля учнівської молоді, 17 лютого в районному Будинку культури,  відбувся районний огляд-конкурс художньої самодіяльності під гаслом «Живемо тобою, рідна Україно!».

Цьогоріч наш заклад представляли такі учні з художніми номерами: Басараб Віталій з мелодією на сопілці «Селянський танець», Нікітчук Катерина та  Бережна Катерина дивували усіх в залі піснею «Українці», гурт «Водограй» з постановкою танцю «Циганський» та «Циплята», чудове декламування вірша Тараса Шевченка «Лілея» у виконанні Денисюк Софії, пісня «В чистім полі» у виконанні Нікітчук Катерини.

Журі районного етапу конкурсу-огляду, яке очолили заступник голови Славутської РДА Притуляк П.П., Бойчак Д. В. начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації, Зубова Ж. О. завідувач районного методичного кабінету, Власюк Василь Васильович, голова Славутської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України  та методисти районного методичного кабінету: Рудик С. П., Рогальська Л. М., Ткачук В. І., оцінило високий рівень досягнень учнів та педагогів – учасників художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району та відзначило належний професійний підхід до організації і проведення конкурсу керівників шкіл, педагогів, організаторів, керівників шкільних гуртків.

Більше фото

Переглядів: 323 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1