Головна » 2019 » Березень » 22 » Районний огляд-конкурс художньої самодіяльності.
Районний огляд-конкурс художньої самодіяльності.

22 березня на базі Крупецького Будинку культури відбувся районний огляд-конкурс художньої самодіяльності.

Огляд-конкурс вкотре став стимулом для розвитку талантів, обдаровань, виявом художніх творчих здібностей дітей, а також сприяв залученню юних аматорів до активної участі у мистецькому житті району, області та країни.

Цьогоріч наш заклад представляли такі учні з художніми номерами: пісня «Вишнева Україна» та  «Країна мрій» у виконанні вокальної групи, гурт «Водограй» з постановкою народного танцю «Дружби крило», композиція «На вигоні» - фольклорний гурт «Горобейко», українська народна пісня «Зібралась звірина», декламування вірша Лесі Українки «Лілея» у виконанні Денисюк Софії.

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди на сцене, ребенок и в помещении

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди на сцене, люди стоят и в помещении

Переглядів: 120 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2019  »