Головна » 2017 » Грудень » 1 » Районний етап конкурсу «Учитель року – 2018»
Районний етап конкурсу «Учитель року – 2018»

1 грудня, на базі нашого закладу відбувся районний етап конкурсу «Учитель року – 2018»

Щороку проходить традиційне свято талановитих освітян, які демонструють рівень професійної підготовки у одному з найкращих конкурсів «Учитель року». Це конкурс вшанування педагогів – за якими стоять діти, молодь, Україна. Це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідно відчуття особистого успіху.

У районному турі взяли участь 10 кращих педагогів, серед яких вчитель української мови та літератури Кравчук О.О., яка представляла наш заклад.

Цьогоріч змагання відбувалися за номінаціями:«Українська мова та література», «Фізика» та «Фізична культура».

Захід розпочався зі слів ведучих - Денисюк Софії та Бережної Катерини, учениці привітали усіх учасників та зазначили, що праця і творчість – два крила людського буття. Їхнє поєднання сповнює життя людини сенсом, піднімає особистість в очах інших, викликає почуття поваги. Учитель – це завжди творець. Інакше бути не може.

Конкурсантів та членів журі привітали:  начальник відділу освіти,  молоді та спорту Бойчак Д.В., заступник голови Ганнопільської ОТГ Власюк В.М., сільський голова Михалюк В.А. З умовами проведення конкурсних випробувань усіх присутніх ознайомила Зубова Ж.О. завідувач методичним кабінетом відділу освіти,  молоді та спорту.

У ході змагань освітяни продемонстрували свою професійну підготовку, сучасні форми та методи роботи з дітьми  та знання при написанні фахової контрольної роботи.

Більше фото

Переглядів: 155 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1