Головна » 2019 » Березень » 4 » Районні змагання з волейболу
Районні змагання з волейболу

ÐÐ° данном изображении может находиться: 7 человек, в том числе Валентин Келюх, люди стоят  02 березня  на базі нашого ліцею відбулись районні змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти району.

В змаганнях прийняли участь шість команд юнаків з навчальних закладів сіл Крупець, Миньківці, Старий Кривин, Улашанівка, Хоровець та Цвітоха. Команди були поділені на дві групи, які змагались між собою за коловою системою. В результаті цих змагань за 3-4 місця зустрілися команди нашого ліцею та Миньковецького навчально-виховного комплексу. З рахунком 2:0 перемогу святкували юні волейболісти нашого закладу.

ÐÐ° данном изображении может находиться: 8 человек, в том числе Валентин Келюх, люди стоят Також в змаганнях прийняли участь чотири команди дівчат з Крупецького ліцею, Жуківського НВК, Улашанівського НВК та Цвітоського НВО.

В результаті змагань наші волейболістки  також отримали ІІІ місце.

Переглядів: 104 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2019  »