Головна » 2018 » Лютий » 5 » Районні змагання з шахів
Районні змагання з шахів

Відповідно до  плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Славутської РДА та з метою збереження та зміцнення здоров'я, розвитку фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовки учнівської молоді і популяризації  гри 03 лютого на базі нашого закладу відбулись змагання з шахів.

Змагання проходили за змішаною системою,  у них брали  участь команди  з  навчальних закладів району.

В підсумку змагань серед дівчат 10-11 класу учениця 8 класу Форсюк Іванна посіла І місце, а серед юнаків 10-11 класів учень 8 класу Нікітчук Іван -  3 місце.  В підсумку вони отримали  ІІ загальнокомандне місце серед учнів 10-11 класів.

У змаганнях серед учнів 6-9 класів Панасюк Катерина виборола 3 місце,  а Марчук Богдан та Петров Владислав посіли 4 місце, в підсумку команда виборола ІІ загальнокомандне місце серед учнів 6-9 класів.

Змагання серед учнів 1-5 класів проходили в особистому заліку. Наш навчальний заклад представляли учнів 5 класу Свєцький Дмитро та Панасюк Вадим. Панасюк Вадим посів 7 місце, а Свєцький Дмитро став переможцем змагань та виборов почесне І місце.

По завершенню змагань всі учасники  були нагородженні командними та індивідуальними грамотами відповідного ступеня.

Переглядів: 74 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/4
«  Лютий 2018  »