Головна » 2018 » Лютий » 26 » Районні змагання з настільного тенісу
Районні змагання з настільного тенісу

25 лютого на базі нашого закладу  відбулись змагання  з настільного тенісу серед навчальних закладів району.

Нашу команду представляли учениці 11 класу Поліщук Вікторія та Лихолат Альона, учень 9 класу Поліщук Дмитро та учень 8 класу Нікітчук Іван. Змагання проходили за коловою системою. Було визначено переможців у особистому та командному заліку.

У змаганнях серед юнаків Поліщук Дмитро посів 7 місце, а Нікітчук Іван – 4 місце, серед дівчат Поліщук Вікторія посіла 5 місце, а Лихолат Альона здобула перемогу та посіла почесне 1 місце.

За підсумками командних змагань золото вибороли учні Жуківського НВК, срібло – учні Хоровецького НВК, а бронзу - учні нашого навчального закладу.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації відповідного ступеня.

Вітаємо Лихолат Альону з золотом змагань та команду з бронзовою нагородою.

Переглядів: 156 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »