Головна » 2019 » Червень » 4 » РАЙОННЕСВЯТО ІНТЕЛЕКТУ, ГОРДОСТІ Й ТАЛАНТУ!
РАЙОННЕСВЯТО ІНТЕЛЕКТУ, ГОРДОСТІ Й ТАЛАНТУ!

На данном изображении может находиться: 8 человек, в том числе Жанна Зубова, люди улыбаются, люди стоят и в помещении3 червня на базі Улашанівського навчально-виховного комплексу імені В.Марковського відбулося традиційне урочисте свято “Інтелекту, Гордості й Таланту”.

У цей святковий день відзначали кращих із кращих, талановитих та перспективних юних здобувачів освіти, які є честю, гордістю та надією Славутського району, Крупецької та Улашанівської об’єднаних територіальних громад. Також вітали педагогів чия праця та професіоналізм не дозволяють стояти на місці і піднімають вихованців сходинками успіху.

На святі були присутні: Богдан Маршук, голова Славутської районної державної адміністрації; Леонід Радзивілюк, голова Славутської районної ради; Петро Притуляк, заступник голови районної державної адміністрації; Микола Гизимчук, голова Улашанівської об’єднаної територіальної громади; Дмитро Бойчак, начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації; Жанна Зубова, начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення Крупецької сільської ради; Василь Власюк, заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України, а також педагоги та здобувачі освіти Славутського району, Крупецької та Улашанівської об'єднаної територіальних громад.

Цьогоріч у заході взяли участь  призери та переможці обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук та інших інтелектуальних, художніх, творчих та спортивних конкурсів та змагань.

ÐÐ° данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещении   У номінаціях «Гордість Славутчини»  нагороджено Денисюк Софію,  Бережну Катерину, та Сороченко Віту.

В номінації «Дослідник року»  відзначено Дем'янчук Ольгу.

Серед педагогів відзначено Дмитришину Н.П. та Кравчук О.О.

Сподіваємося, що свято  і далі  збиратиме усіх в такому дружньому колі наступного року.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

Переглядів: 147 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0