Головна » 2018 » Червень » 12 » "Прощання з табором"
"Прощання з табором"

Швидко промайнув час, і ось  пора  прощатись. 11 червня відбулося урочисте закриття пришкільного табору. Перебування у таборі принесло дітям багато позитивних емоцій. Тематика зянять була досить різноманітною. Щодня учні учні перебували у англомовному середовищі. Спілкуючись з вихователями, граючи в ігри, співаючи пісні, діти  мали можливість удосконалювати мовні навички. Кожен день був не схожим на попередній. Крім  занять у літній мовній школі, діти охоче  відвідували музеї, проводили пікніки. Жодного дня не пройшло без розваг та цікавих пригод. Безмежна фантазія вчителів та підказки малечі зробили відпочинок яскравим та незабутнім. Кожен день мав свою назву, девіз і був направлений на всебічний інтелектуальний та фізичний розвиток дитини.

На закритті табору говорили про те, що сподобалося у цьогорічному "Go Camp", діти висловили свої побажання щодо роботи мовної школи у наступному році та зазначили, що чекатимуть на нову зустріч.

Всім учням бажаємо незабутніх канікул!!!

Переглядів: 79 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/1
«  Червень 2018  »