Головна » 2020 » Лютий » 18 » Наказ про використання мобільних телефонів
Наказ про використання мобільних телефонів

КРУПЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ

КРУПЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

30068, с. Крупець  Славутського району Хмельницької області, вул. Шкільна 1. тел. 5-71-13

НАКАЗ

08.01.2020                                 c.Крупець                                            №   /од

Про використання мобільних телефонів

під час освітнього процесу

З метою якісного забезпечення організації освітнього процесу, поліпшення організації режиму роботи  ліцею , захист цивільних прав усіх суб’єктів освітнього процесу та сприяння підвищенню якості й ефективності одержування освітніх послуг, а також гарантії психологічно комфортних умов навчального процесу,

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити з 13.01.2020 використання мобільних телефонів у навчальному закладі без потреби всіма учасниками  освітнього процесу під час проведення  навчальних занять.
  2. Дозволити користуватися мобільним телефоном лише під час перерв у беззвуковому режимі.
  3. У разі порушення порядку користуватися мобільним телефоном на перший раз порушнику висловити попередження із записом у щоденник, вдруге – вилучити телефон та повернути лише батькам без права наступного користування.
  4. Заборонити фотографування та відеозйомку учасників освітнього  процесу без їх згоди.
  5. Заборонити батькам відволікати вчителів та учнів телефонними дзвінками під час уроків.
  6. Адміністрація ліцею  не несе відповідальності за збереження мобільного телефону та його пошуки у разі зникнення. Відповідальність за збереження телефону лежить тільки на його власнику.

Директор                                                                           Тетяна БЕРЕЖНА

Переглядів: 269 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »