Головна » 2014 » Червень » 3 » Привітання директора школи зі святом останнього дзвоника
Привітання директора школи зі святом останнього дзвоника

Дорогі, учні, вчителі, батьки!  У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно радісне й водночас сумне. Радісне, бо закінчився навчальний рік. Попереду — чудові літні канікули. А сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для наших випускників.

Дорогі наші старшокласники, майбутні студенти! Бажаю вам упевнено крокувати у доросле та щасливе життя, вдало скласти державну підсумкову атестацію , зовнішнє незалежне тестування, вступити до обраних вищих навчальних закладів, зробити свій життєвий та професійний вибір і завжди йти дорогою  добра.

А учням,  бажаю гарно відпочити, набратися сил і у новому навчальному році досягти ще більших успіхів, ніж у цьому.

Хочу звернутися із словами подяки до батьків.  Наше навчання і виховання було б неможливим без вашої підтримки, допомоги і розуміння. Спасибі Вам за Ваших дітей. Бажаю Вам добра, здоров'я, злагоди у родинах.

Важко сказати, у кого сьогодні більше свято — в учнів чи у вчителів. Що важче — навчатися чи навчити? Мабуть, і те, й інше потребує немалих душевних сил і прагнення до знань. Дякую педагогам за їхню віддану працю, за те душевне тепло, яким вони щедро діляться з вихованцями. Бажаю своїм колегам невичерпної енергії, задоволення від праці і , звичайно, хорошого відпочинку.

Т.М. Бережна

Переглядів: 2106 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0