Головна » 2015 » Вересень » 21 » Присяга новообраного президента
Присяга новообраного президента

21 вересня на загальношкільній лінійці новообраний шкільний президент склала шкільну присягу:

"Я, Ніколайчук Тетяна, волею учнівського та педагогічнного  колективів школи обрана Президентом учнівського самоврядування Крупецького навчально-виховного комплексу.  Заступаючи на цей пост, повністю усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити учням та колективу школи, зміцнювати авторитет, охороняти права, свободи та інтереси учнів, гідно нести звання Президента Учнівського самоврядування, сумлінно виконувати свої обов’язки. Наполегливо втілювати у життя свою передвиборчу програму, постійно піклуватися про збереження шкільних традицій, примножувати добру славу школи.
Присягаю бути чуйною, уважною до кожного з школярів, з повагою ставитися до вчителів, берегти атмосферу довіри і взаєморозуміння в школі. Присягаю любити і шанувати Україну, своїх батьків, рідну шкільну родину."

Переглядів: 384 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2015  »