Головна » 2017 » Листопад » 7 » Приємна зустріч
Приємна зустріч

Сьогодні, 7 листопада,  до нашого закладу завітали завідувач районним методичним кабінетом Зубова Жанна та громадський діяч, волонтер  Овчарук Василь з приємним подарунком. Гості  вручили  іменний прапор, підписаний у зоні проведення АТО  воїнами 30 ОМБР ТБ.

На прапорі вдячні воїни написали теплі слова: "Дякуємо за підтримку", "Без вас війна була би важкою", "Дякуємо за ваші добрі, безстрашні серця»...

Василь Леонтійович висловив щирі  слова в адресу учнівського та педагогічного колективів за постійну підтримку бійців на Сході України.

Тетяна Миколаївна в свою чергу від усієї шкільної громади подякувала Василю Овчаруку за такий цінний подарунок. Також висловила слова вдячності бійцям 30 ОМБР ТБ Олександра Черешнева, президент учнівського самоврядування.

Приємна та несподівана зустріч завершилась колективним фото.

Переглядів: 442 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »