Головна » 2015 » Травень » 7 » Приємна зустріч
Приємна зустріч

7 травня  у нашому закладі відбулася зустріч з  людьми, які не з екранів телевізорів чи шпальт газет знають про війну…, які нині боронять рідну землю від непроханого, вороже налаштованого, російського сусіда, захищають цілісність України, це Бабійчук Віталій, Кучер Олександр, Шпак Олександр, Коробчинський Михайло, а також з людиною, якій небайдужа доля воїнів, це волонтер Васильєва Людмила ГО «Майдан».

Вся школа зустріла їх гучними оплесками.

Учасники АТО розповіли учням про нелегкі бойові будні. З великим зацікавленням та занепокоєнням школярі слухали їхні розповіді про героїзм наших воїнів, які ризикуючи власним життям, протистоять агресору, не даючи йому розшматувати Україну.

Учні задавали багато питань про умови «існування» в місцях бойових дій, чи носять вони обереги, подаровані дітьми, а головне про те, коли закінчиться війна?!

Волонтер  Людмила наголосила  на тому, яке велике значення має підтримка школярів для воїнів їхні листи, малюнки, зроблені власноруч обереги.

Завершилася зустріч фотографією на пам`ять.

Переглядів: 269 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »