Головна » 2013 » Жовтень » 30 » Правовий турнір
Правовий турнір

Загальновідомо, що питання правової освіти, правової культури є дуже актуальним, і добре, що в навчальних закладах України є курс  "правознавство”,  який читається  у 9-10 класах. Учителі всіляко намагаються зацікавити до здобуття знань з цієї дисципліни, адже вони неодмінно знадобляться у повсякденному житті.

І ось недавно у нашій школі відбувся правовий турнір. Його організувала і провела  вчитель історії та права Іванюк Валентина Анатолівна .

Команди складалися з 6 старшокласників, а за ходом гри стежило поважне журі і велика кількість вболівальників . Бій був напруженим, але  чесним.

Вирішальна битва складалася з 4-ох  етапів:  бліц питання, правова ситуація, правове рішення та битва капітанів.

Перемогу святкувала команда 10 класу "Юні  правовики”

Такі ігри, турніри допомагають учням, формувати правову культуру, сприяють не лише кращому оволодінню правовими знаннями, а й допомагають отримати навички діяти згідно норм права у конкретних життєвих ситуаціях.

Переглядів: 392 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Жовтень 2013  »