Головна » 2018 » Липень » 1 » Практичний семінар-тренінг  на тему:  «Екологічна спільнота – підсилення спроможності громад у реалізації повноважень захисту довкілля"

Сьогодні, 26 червня, до нашого  навчального закладу завітали представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, ДП”Центр еколого-експертної оцінки” Міністерства екології і природних ресурсів України , Фонду міжнародної солідарності (Польща), а також представники об’єднаних територіальних громад Хмельниччини та відділу освіти Славутської РДА.

В цей день відбувся практичний семінар-тренінг  на тему:  «Екологічна спільнота – підсилення спроможності громад у реалізації повноважень захисту довкілля"

Учасників зібрання  привітали голова Крупецької ОТГ Валерій Михалюк та директор нашого закладу Тетяна Бережна, побажали усім плідної роботи.

Також привітала та закликала всіх до діалогу і відкритого диспуту підписант Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України» Наталія Ключник.

Робота семінару розпочалася з проведення дискусійної панелі «Пріоритети та вимоги підготовки проектів місцевого розвитку», модератором якої стала представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лідія Євтушенко.

Далі учасники розподілилися у  дві групи, кожна з яких по черзі працювала за двома актуальними напрямами: «Підготовка проектів з місцевого розвитку» (спікер – Лідія Євтушенко, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України) та «Реалізація повноважень органів місцевого самоврядування в сфері охорони навколишнього середовища» (спікер – Юлія Яненко та Роман Мохнач, Центр еколого-експертної аналітики Міністерства екології і природних ресурсів України).

Завершилась інформаційна зустріч обміном думками.

Переглядів: 250 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Липень 2018  »