Головна » 2017 » Жовтень » 11 » Похід до джерела
Похід до джерела

З глибин землі, відчувши силу,

Води живої джерело

З – під кручі цівкою забило,

Струмком співучим потекло.

У дружбі з ним квітують трави,

Зважнілі зерном колоски…

Людина здавна мріяла про безсмертя. Мандрівники в заморських країнах, алхіміки в лабораторіях настирливо шукали еліксир життя та джерело вічної молодості. Та вони й не здогадувались, що таємничий еліксир – це звичайна вода. Та сама вода, що заповнює моря, річки, випадає на землі. Дощами, вкриває її сніговим покровом. Вода, без якої неможливе існування всього живого.

В рамках проведення Тижня географії учні 6 класу з класним керівником Дмитришиною Н.П. вирішили вивчити природні джерела у с. Крупець.

Перша подорож відбулася 10 жовтня до джерела, яке жителі називають «криничка». Вода дійсно тут прозора, чиста та смачна. До цього джерела приходить багато жителів села по воду, яка подобається м'яким смаком і відсутністю бактеріальних та промислових забруднень. Крупчани ретельно слідкують за впорядкуванням та очищенням території навколо джерела, поглибленням русла, забезпеченням підходу до нього.

Так як джерело міститься в глибині, місцеві жителі зробили зручні східці, якими можна дістатись до води.  Джерело облаштоване трубою та обкладене камінням для зручності підходу.

Наш похід зробив головне: він об’єднав школярів, показав необхідність в  упорядкуванню водних джерел села, сприяв вихованню дбайливого ставлення учнів до практичної природоохоронної роботи,  показав дбайливе ставлення жителів села до природних пам яток природи.

Переглядів: 185 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Жовтень 2017  »