Головна » 2015 » Жовтень » 16 » Поїздка до Старокостянтинівського шпиталю
Поїздка до Старокостянтинівського шпиталю

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників, моральної підтримки бійців, які пребувають на лікуванні, та з нагоди  Дня захисника України було організовано поїздку до Старокостянтинівського шпиталю.
 Біля корпусу госпіталю нас радо зустрів командир в/ч Олександр Миколайович та запросив до актової зали. Там на нас чекали військовослужбовці, які зараз проходять реабілітацію та лікуються. Вразило те, що деякі бійці були не набагато старші за учнів – старшокласників.
Дружню бесіду розпочала директор Крупецького НВК Тетяна Миколаївна Бережна, а далі її продовжила Сімчук  Тетяна Ростиславівна, керівник Старокривинського НВК.
Учні, які завітали до шпиталю, говорили теплі слова, дарували обереги, малюнки, збірки власних віршів, книги, солодощі, фрукти.
З глибоким сумом та болем в очах командир роти Курібчак Олексій Михайлович, уродженець села Коритно-Забузьке Вільшанського р-ну Кіровоградської області, ділився з  учнями спогадами, розповідав, що пережив за час, проведений у зоні АТО (а це ще від Слов’янська). Він власним прикладом  показав, що любить Україну не тільки словами, а й вчинками. На Олексія у Кіровограді чекає дружина та донька – другокласниця.
У доступній формі про життя на війні розповідав Бондаренко Ігор з м. Ізюм Харківської області, який у зоні АТО пробув 3 місяці.

Бійці щиро дякували дітям за те, що вони морально підтримують  їх своїми листами, малюнками, оберегами. Ця підтримка для них є надзвичайно важливою.
Завершилася зустріч колективним фото на пам’ять. Маємо надію, що це наш не останній візит до шпиталю.

Переглядів: 463 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Жовтень 2015  »