Головна » 2014 » Листопад » 21 » Поїздка до пожежної частини
Поїздка до пожежної частини

В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», 21 листопада учні 5 та 6 класу відвідали  пожежно – рятувальну частину

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.Пожежний рятувальник  пожежної частини розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей.

Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти. Під час зустрічі увагу учнів було звернуто на причини  виникнення пожеж та їх запобігання, як правильно діяти у разі пожежі.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше відчула важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Дякуємо співробітникам пожежної частини за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

Переглядів: 273 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2014  »