Головна » 2019 » Жовтень » 1 » Подорож Україною
Подорож Україною

На изображении может находиться: 10 человек27 вересня відзначається всесвітній день туризму. З найдавніших часів люди вирушали у подорожі. Вони прагнули пізнати світ, відкривати нові території та місії у них були різні.
У нашому навчальному закладі відбулася заочна екскурсія присвячена дню туризму. Школярі початкової школи на групі продовженого дня поринули у подорож, де познайомилися з видатними та цікавими місцями нашої України. Дізналися про історичні та культурні символи українського народу. Метою цієї екскурсії було розвивати пізнавальний інтерес до історії рідного краю, любов до Батьківщини, бажання вивчати нашу культуру та берегти її. На завершення учні створили фото колаж тих історичних пам'яток, які їм найбільше сподобались і запам’ятались.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

Переглядів: 64 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2019  »