Головна » 2014 » Грудень » 17 » Подаруй оберіг солдату
Подаруй оберіг солдату

З метою підтримання суспільної думки з приводу військово-патріотичного виховання молоді та ставлення суспільства до військової служби і захисту держави у закладі   проводилась акція «Подаруй оберіг солдату». Вона пройшла у рамках програми «З турботою про кожного». Метою цієї акції, яка відбувається в рамках військово-патріотичного виховання дітей, стали: встановлення зв’язку між майбутніми та нинішніми захисниками Вітчизни, розуміння підлітками завдань українського війська, формування позитивного ставлення до служби в армії у допризовників та посилення турботи стосовно солдатів-строковиків з боку суспільства.

Дуже приємно, що діти поставилися до акції з патріотичним поривом. Діти власноруч виготовляли обереги, вироби з державною символікою, малювали малюнки на патріотичну тематику. Усі поробки - вироби передані у відділ освіти, молоді та спорту.

Переглядів: 382 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »