Головна » 2019 » Червень » 4 » Початкова школа  – прощавай!
Початкова школа  – прощавай!

На данном изображении может находиться: 5 человек, в помещении31 травня в нашому 4 класі відбулося свято «Початкова школа  – прощавай!». Це свято – підсумок чотирьохрічної шкільної праці.  26 маленьких випускників попрощалися з класним керівником Бойчак Ларисою Миколаївною та сміло перейшли у середню школу.

Як одна прекрасна мить пролетіли роки навчання в початковій школі.

Чотири роки тому, вони тільки прийшли до школи, а вже сьогодні - відсвяткували свій перший випускний. Зовсім нещодавно, ці учні починали вчитися читати і писати, рахувати і малювати, але за 4 роки початкової школи вони встигли списати вже не один зошит, прочитати багато підручників, подорослішати, знайти нових друзів. Але це тільки початок!

Їх шкільне життя у початковій школі було цікавим і веселим, але попереду їх очікує не менш насичена, різноманітна і яскрава середня школа - нові предмети, нові вчителі, нові злети та падіння.

Вітаємо випускників і бажаємо їм гарного літнього відпочинку, піднесеного настрою та якнайбільше приємних подій!

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, обувь и в помещении

Переглядів: 112 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2019  »