Головна » 2016 » Березень » 14 » Змагання з волейболу
Змагання з волейболу

Відповідно до наказу обласного департаменту освіти та науки у 2016 році в області проводяться V спортивні ігри школярів з різних видів спорту. Так протягом лютого в навчальних закладах району було проведено  І етап вищевказаних змагань, а 13 березня Крупецький НВК на своїй базі приймав ІІ етап даних змагань з волейболу серед юнаків та дівчат.

В гарний просторий зал нашого навчального закладу завітало 12 команд, а саме: команди дівчат із сіл Хоняків, Крупець, Довжки, М.Скнит, Улашанівка та команда із м.Славута, а команди юнаків представляли навчальні заклади: Крупця, Цвітохи, Улашанівки, М.Скнита, Довжок та Хонякова.

Система проведення змагань була змішана, так спочатку команди юнаків та дівчат було поділено на дві групи, в яких проходили ігри по колу, а після проведення ігор в групі відбулись стикові ігри із командами інших груп за визначення місць.

Так учні нашого навчального закладу, як юнаки так і дівчата, змагались із суперниками за бронзові нагороди з волейболу. Якщо юнаки впевнено перемогли своїх ровесників із Улашанівки та отримали бронзові нагороди, то дівчатам трішки не пощастило:  програвши першу партію, зуміли виграти у другій, а у вирішальній третій поступились з мінімальним рахунком 13:15 суперницям із Малоскнитського НВК та посіли ІV місце. Отже, в зональних змаганнях серед юнаків, які відбудуться в м.Славута, район будуть представляти учні Довжківського  НВК, а у зональних змаганнях серед дівчат, які відбудуться в м.Нетішин, учениці Хоняківського НВК будуть захищати кольори району.

Методистом з фізичної культури відділу освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації Ткачуком В.І. за підсумками змагань нагороджено переможців цінними призами.

Тож бажаємо учням нашого закладу продовжувати займатись фізичною культурою та спортом, здобувати нові перемоги та покращувати свої результати.

Переглядів: 409 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »