Головна » 2019 » Жовтень » 24 » Пізнавально-оглядова екскурсія
Пізнавально-оглядова екскурсія

Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека, пропагує книгу, допомагає залучати до читання, розвиває художній смак і самостійність суджень вихованців. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури. Сьогодні учні нашого ліцею відвідали Славутську районну бібліотеку для дітей з пізнавально-оглядовою екскурсією. Їх радо зустріли завідуюча бібліотекою Пенчук Тетяна Михайлівна та бібліотекар Хмелюк Світлана Вікторівна. Вони провели для малечі екскурсію поличками бібліотечних надбань. Веселим доповненням екскурсії стали захоплюючі ігри та вікторини. А на завершення зустрічі маленьких гостей очікував сюрприз – перегляд цікавого мультфільму.
Усміхнені обличчя дітей та сяючі оченята свідчили про те, що екскурсія всім сподобалась.

Переглядів: 94 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2
«  Жовтень 2019  »