Головна » 2019 » Березень » 22 » Підсумки Тижня екології
Підсумки Тижня екології

Підводимо підсумки проведення тижня екології, мета якого – привернути увагу школярів до різноманітності та багатства нашої планети, ролі живих організмів для нашого життя та «віддяки » суспільства за споживання природних ресурсів. Ми намагалися звернути увагу учнів на розмаїття природи рідного краю, красу пробудження весни у первоцвітах, приліт птахів додому. Одним із завдань, що ми ставили перед собою, було донесення до свідомості дітей ролі людини в існуванні природи, її негативне та позитивне ставлення до середовища існування. Наші учні зробили правильні висновки.

Вони активно залучилися до усіх заходів, що відбувалися протягом тижня:

• стали юними городниками та активно і нетерпляче чекають молоденьких сходів городніх культур на власних шкільних підвіконнях;
  • стали юними прихильниками флори та бережливо оберігають ранньоквітучі рослинки на шкільній клумбі, проводять роз`яснювальні бесіди друзям та знайомим про їх незначну кількість у природі;
  • стали чемними слухачами та перейнялися екологічними проблемами води, якої так мало для споживання, атмосфери, яка страждає від надмірних викидів, біосфери, в якій щоденно гинуть рослини і тварини…
  • стали вмілими господинями та господарями, прагнучи зменшити кількість поліетилену хоча б в себе вдома, пошили і подарували усім бажаючим торбинки багаторазового використання;
  • стали юними поетами, створивши неперевершені змістовні екологічні хайку, які із задоволенням декламують;
  • стали гідними громадянами своєї планети, взявши участь у челенджі «Прибирання довкілля від сміття».

Переглядів: 102 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »