Головна » 2018 » Вересень » 6 » Перший урок
Перший урок

Перший урок в навчальному році — важлива подія як для усіх учнів, так і для їхніх батьків та вчителів.   Після святкової лінійки в нашому закладі відбувся Перший урок.

Для 1-4 класів у цьому навчальному році було проведено уроки на тему: "Діти об’єднують Україну”, “Я люблю свою країну”.

Головною метою їх було  окреслити роль України у світі та приналежність її до європейської сім’ї народів; формувати в учнів новий європейський  світогляд, національну свідомоість, повагу до рідної мови, зацікавленість її розвитком; розуміння цінності та неповторності кожної мови та держави світу.

Учням 5-11-х класів проведені уроки на більш серйозні теми, що стосується політики країни, важливих екологічних чи інтеграційних процесів: “Наші земляки — герої Революції Гідності”, “Хочемо, щоб усі жили в мирі”, “Розкажемо Європі про себе”.

Під час проведення занять класоводи та класні керівники використовували різноманітні методи та форми роботи, наочність, ІКТ задля досягнення мети.

Переглядів: 44 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »