Головна » 2015 » Вересень » 2 » Перший урок
Перший урок

1 вересня у закладі  проведені перші уроки на теми:  «Героям-патріотам вічна слава», «З ВІДДАНІСТЮ УКРАЇНІ В СЕРЦІ» та ін.,  що мали на меті сформувати в учнів усвідомлення єдності держави, її територіальної цілісності та нероздільності її багатонаціонального народу.
   Вчителі звернулися до подій минулих і сучасних, що засвідчили вікове прагнення українського народу до вільного та щасливого життя. Згадали учні князів  Володимира Великого та Ярослава Мудрого, Запорізьку Січ, Українську Народну Республіку, проголошення незалежності України, Помаранчеву революцію і, звичайно ж, Революцію Гідності та Героїв Майдану та учасників АТО.

Уся шкільна спільнота хвилиною мовчання вшанувала пам'ять про загиблих громадян України. Вшанували і свого земляка

Гуменюка Олександра,  котрий загинув на Сході України 26 серпня 2015 року, обороняючи рідну землю.
    Головне, що учні усвідомили себе невід’ємною частиною українського народу, із його історією, звичаями і традиціями. Кожен відповів собі на питання, що для нього є незалежна Україна.

Переглядів: 295 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2015  »