Головна » 2018 » Вересень » 7 » Перший тиждень НУШ
Перший тиждень НУШ

Цього року учні 1 класу навчаються за новим Державним стандартом початкової освіти.

Кожен день цих першокласників починається не із дзвінка, а в ігровій кімнаті, у якій вони не сидять за партами. Там вони діляться один з одним своїми враженнями та настроєм.

Усі навчальні  тижні у першокласників будуть тематичними. Тему, яку вивчатимуть упродовж тижня, обиратимуть разом з учителькою.

Перший тематичний тиждень - «Я школяр». Протягом нього діти вільно висловлювалися та  ділилися думками про те, чого вони хочуть навчитися у школі, чим вони схожі та відмінні, хто як добирається до школи та інше.

Тепер навчання – це активна діяльність дітей, це цікаві рухливі навчальні ігри, співпраця в парі, спільна робота у групах. Вже перші кроки свідчать, що навчання у 1 класі стало цікавим та успішним.

Переглядів: 114 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »