Головна » 2018 » Березень » 26 » Панорама обміну досвідом управлінської діяльності
Панорама обміну досвідом управлінської діяльності

23 березня з метою науково-методичної підтримки впровадження інноваційних проектів, розвитку професіоналізму в освітньому просторі Нової української школи до нашого закладу завітали заступник голови райдержадміністрації Притуляк П.П., начальник відділу освіти, молоді та спорту Бойчак Д.В., сільський голова Михалюк В.А., методисти відділу освіти та директори шкіл району.

У ході знайомства ми представили модель закладу  «Школа соціального партнерства».

Зустріч розпочали із закладу дошкільної освіти, в якому ознайомилися із роботою «Маминої школи», а також гості мали можливість посмакувати фіточаями.

Ознайомлення із моделлю школи продовжилося у стінах закладу, де члени учнівського самоврядування представили невеличку презентацію.

Після чого Тетяна Миколаївна зазначила, що соціальне партнерство сьогодні – це принципова необхідність, бо очевидно, що успішно розвивається той навчальний заклад, який відкритий для співпраці, швидше реагує на суспільні зміни, шукає нові ресурси для просування вперед. І основне завдання педагогів полягає у тому, щоб кожна дитина відчувала себе повноцінною сформованою особистістю, мала змогу розвивати свої інтелектуальні та творчі здібності.

Після вітання усі гості  потрапили на фрагменти уроків до 1, 3 класу, які в той день проводили батьки учнів, та до 11 класу.

Далі розпочалася екскурсія закладом, в ході якої керівники гуртків разом з вихованцями цікаво, творчо, креативно, інноваційно представляли свою роботу.

Родзинкою  стала презентація музею кімнатних рослин.

На завершення усі учасники зібралися за круглим  столом та обмінялися думками.

Переглядів: 129 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2018  »