Головна » 2016 » Грудень » 14 » «Пам’ятаймо цих людей поіменно»
«Пам’ятаймо цих людей поіменно»

Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті чорнобильська трагедія. Минуло тридцять   років з того часу, як вибухнув реактор на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. Смертоносна пилюка з ядерної печі покрила  білі хати, квітучі сади, зелені ліси, засіяні поля. Для України, для всіх, хто прямо чи побічно причетний до трагедії Чорнобиля та її наслідків, час ніби розділився на дві частини: до 26 квітня 1986 року і після нього.

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС».

Саме цього дня на базі нашого закладу було проведено районний захід «Пам’ятаймо цих людей поіменно».  Серед гостей були запрошені:  голова Славутської РДА Маршук Б.П., заступник голова Славутської  районної ради Лавренчук О. П., заступник голови райдержадміністрації Притуляк П.П.,  начальник управління соціального захисту населення Славутскої РДА Гринюк М.П., сільський голова Михалюк В.А., а також  ті, хто брав безпосередню участь в ліквідації страшної аварії на Чорнобильській АЕС:  Гордєєв Михайло Вікторович, Пащенко Валентина Іванівна,  Форсюк Володимир Миколайович, Степанюк Микола Васильович, Лихолат Василь Анатолійович,   Бордюг Василь Михайлович, Селіхов Олександр Павлович, Стирник Марія Володимирівна, Конончук Леонід Андрійович,  Флашнер Валентин Володимирович,  Аксьонов Валентин Іванович,  Бабійчук Тетяна Миколаївна.

Під час заходу був  представлений  відеоматеріал «Чорнобильська трагедія», звучали пісні,  вражали  рядки віршів. Запаливши  свічку пам’яті, хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих.

Переглядів: 289 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2016  »