Головна » 2015 » Лютий » 27 » «Пам’ять про друзів полеглих жива»
«Пам’ять про друзів полеглих жива»

Події які були у лютому місяці не лишають нікого байдужим. Померли невинні люди, які боролися за волю своєї країни. Тому, 27 лютого    в нашому закладі  відбувся урок - реквієм «Пам’ять про друзів полеглих жива», присвячений  Небесній Сотні, метою якого було виховання  в учнів  гідності за тих, хто віддали своє життя за волю країни.   Розпочали  урок пам’яті із хвилини мовчання та була запалена свічка в пам’ять  Героям.

Продовжили урок прозовими розповідями про загиблих, віршами пам’яті,  піснями присвячені Небесній сотні та відеокліпами   про невинну загибель отих молодих чоловіків та юнаків, тих, які своє життя віддали заради нас, заради нашого кращого майбутнього.

Завершили урок такими словами:

Ніколи їх не забувайте!
В історію внесіть кожне імꞌя!
Онукам, дітям ви розповідайте,
що наша Україна ще жива!

Ці події нас дуже змінили. Ми сподіваємось, що вони змінили і частину нашої країни. Хотілося б, щоб кожен зміг зрозуміти, що не можна залишатися байдужим у наш час . Хотілося б, щоб кожен зміг збагнути, що він може впливати на події і простір довкола себе. А коли таких людей багато і вони рухаються в одному напрямку – то вони переможуть.
            І всі ми маємо прожити життя так, щоб ці втрати не були марними.

Переглядів: 353 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2015  »