Головна » 2016 » Лютий » 22 » Пам`яті Небесної Сотні
Пам`яті Небесної Сотні

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

22 лютого у нашому закладі  відбувся вечір-реквієм  приурочений пам’яті Небесної Сотні.

На захід були запрошені заступник голови Славутської райдержадміністрації Притуляк П.П., начальник відділу освіти, молоді та спорту Бойчак Д.В.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими кожного із присутніх.

Ведучі заходу-реквієму нагадали присутнім про хід подій Революції Гідності 2013-2014 років – розстріл людей, чиї імена навічно закарбовані в скрижалі української історії й кого завжди будуть пам'ятати, як Небесну Сотню, яка своїм життям заплатила за свободу для мільйонів українців.

Розпочався захід з постановки танцю «Ти чекай мене», далі зі сцени лунали чуттєві рядки “Синочку, вже тебе нема... …”, «Ви пробачте мамо…», «Я сплю, мов убитий, і сняться мені…», «Майдан ридав, а сотня в небо йшла»,  а  також  пісні «А мати жде», «Білі лебеді», «Ти повертайся», «Україно, підіймись з колін», авторська пісня «Війна», «Діти на землі». Після цих слів залу оповила тиша. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота. Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання за подвиг героїв Небесної сотні.

До присутніх на вечорі-реквіємі звернулася директор Тетяна Миколаївна Бережна, наголосивши на необхідності вшанування пам'яті Героїв Революції Гідності, що віддали свої життя за свободу української нації, за оновлення нашої держави, за утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі.

Патріотичною піснею-закликом «Ми за мир» завершився виховний захід.

Переглядів: 446 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
«  Лютий 2016  »