Головна » 2017 » Жовтень » 31 » ПАМ'ЯТКА НА ОСІННІ КАНІКУЛИ
ПАМ'ЯТКА НА ОСІННІ КАНІКУЛИ
Картинки по запросу пам'ятка на осінні канікулиЮний друже! На канікулах буде багато вільного часу, ти будеш відпочивати, гуляти з друзями на подвір’ї, тобі буде весело й цікаво, але будь завжди обережним, ніколи не втрачай уваги та пам’ятай:
  • Нікому чужому або незнайомому не відчиняй двері.
  • На телефонні дзвінки з питанням, чи є та коли повернуться з роботи батьки, відповідай, що вони зайняті, та запитай, кому й куди передзвонити.
  • Не запрошуй додому малознайомих хлопчиків і дівчаток під жодним приводом.
  • Не хвалися перед людьми тим, що у вашому будинку є дорогі речі.
  • Не носи із собою великі суми грошей, а якщо випадково такі гроші є в кишені – не хвалися цим.
  • Не лякайся, якщо, перебуваючи в будинку, почуєш, що хтось намагається відчинити вхідні двері, а голосно запитай: «Хто там?»
  • Якщо двері продовжують відчиняти чужі – буде правильним за телефоном «102» викликати міліцію, точно вказати адресу та з балкона чи з вікна гукати сусідів або перехожих на допомогу.
  • Виконуй правила протипожежної безпеки при експлуатації побутових електроприладів.
  • Виходячи з дому, не забувай перевірити, щоб усі електропобутові прилади були вимкнені, зачини балкон, кватирки.
  • Не залишай у дверях записок, бо це привертає увагу сторонніх людей.
  • Будь уважним із ключами від дому – не губи, не залишай у поштовій скриньці та в інших місцях.
  • На вулиці будь уважним. Переходь дорогу в місцях, позначених знаком «Пішохідний перехід», тільки на зелене світло, уважно подивися спочатку ліворуч, потім праворуч, переконайся в тому, що всі транспортні засоби зупинилися. Пам’ятай, що автомобіль по вулицях міста їде зі швидкістю 60 км/год, тому водій не завжди може попередити біду, якщо ти порушиш правила вуличного руху.
  • Будь обережним, переходячи  залізничні колії.
  • Не стій близько біля автомобіля, що зупинився.
  • Не сідай до незнайомих в автомобіль, щоб покататися, якщо навіть дуже хочеш або запізнюєшся.
  • Якщо незнайомці запросили тебе послухати музику, подивитись фільм, погратися із собакою (може бути будь-яка пропозиція) – не поспішай погоджуватися, перш ніж це зробити, спитай у батьків або вчителів.
  • Якщо відчуваєш, що тебе переслідують, зайди до магазину або до іншої установи. Можеш попросити працівника цієї установи провести тебе додому.
  • Знай, що все нове, незнайоме приховує в собі небезпеку. Незнайомі предмети, пакети, банки тощо не можна відкривати, нюхати, брати до рук, кидати у вогонь, бо в них можуть бути отруйні речовини. При знаходженні маловідомих предметів терміново повідом дорослих або відповідні організації; у жодному разі не намагайся самостійно знешкодити ці предмети.
  • Не збирай незнайомі гриби, плоди та ягоди, не вживай їх !!!
У разі потреби телефонуй:
«101» - пожежна безпека;
«102» - міліція;
«103» - швидка допомога;
«104» - газова служба.
Будь уважним! Бережи себе сам! По допомогу звертайся до батьків та вчителів – вони твої перші помічники та порадники.
Переглядів: 278 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »