Головна » 2019 » Лютий » 20 » Освітянський семінар-тренінг
Освітянський семінар-тренінг

У Крупецькій ОТГ на базі нашого ліцею відбувся дводенний освітянський семінар-тренінг з реалізації шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні». Тема: «Моделювання спроможної шкільної мережі як основи освітньої стратегії громади». Модератори: експерти проекту SKL International.org.ua Айдер Сеїтосманов, Войтек Мархлєвський.

У фойє закладу гостей зустрічали голова ОТГ Михалюк В.А., начальник відділу освіти, молоді і спорту, культури, соціального захисту населення Зубова Ж.О., директор ліцею Бережна Т.М. та представники учнівського самоврядування. Далі усі присутні мали можливість під час екскурсії закладом ознайомитися із впровадження  Нової української школи, з роботою гуртка з англійської мови, на якому презентували табір GoCamp.  Гості семінару були вражені інтерактивною підлогою  у відпочинковій зоні, заняттям секції з боксу,  а у спортивному залі  школярі, які відвідують гурток військово-патріотичного виховання «Влучний стрілець», здивували присутніх своїми вміннями. Біля актової зали фольклорний гурт «Горобейко» порадував присутніх веснянками та невеличкими сувенірами на згадку.

Під час семінару-тренінгу учасники, зокрема керівники органів управлінь освітою з громад Хмельниччини та Рівненщини, у формі гри моделювали уявні 4 кроки освітньої стратегії в ОТГ.

«Позитивні зміни в управлінні освітою відбудуться лише тоді, коли органи місцевої влади нових громад із розумінням і професійним вмінням господаря прийматимуть управлінські рішення», – зазначив начальник департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля.

«Дуже важливо відпрацювати кожен запропонований крок, адже відтворивши ситуацію, проговоривши звернення до громади, подискутувавши та почувши позитивний досвід інших, шляхи та інструменти стратегії, тільки тоді ми зможемо наповну усвідомити всю відповідальність непопулярних рішень», – зауважив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Учасники гри пройшли всі етапи, які передбачали повну послідовність процесу оптимізації і прогнозування моделі спроможної шкільної мережі, тим самим підвищили якісні послуги та ефективність використання бюджетних коштів.

Більше фото

Переглядів: 262 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1