Головна » 2016 » Травень » 27 » Останній дзвінок
Останній дзвінок

27 травня в нашому закладі відбулося свято останнього дзвоника. Для когось це довгоочікувана мить, що дала початок відпочинку та літньому теплу, а для когось це були останні хвилини перебування в рідній школі.

Веселе і водночас сумне свято зібрало велику кількість учнів, вчителів, батьків та просто гостей. Першою привітала усіх присутніх директор школи Тетяна Миколаївна  та за традицією вручила учням похвальні листи, а педагогам  - грамоти. На святі також був присутній голова Славутської районної державної адміністрації Маршук Богдан Петрович, в.о. завідуючої методичним кабінетом відділу освіти Сдавутської РДА Зубова Ж.О. Вони виконали почесну місію - вручення дипломів та подяк Міністерства освіти та науки України, департаменту освіти Хмельницької та Одеської ОДА. Також із закінченням навчального року привітав усіх присутніх сільський голова Михалюк Валерій Анатолійович.
Від імені першої вчительки з найкращими побажаннями виступила Король Валентина Анатоліївна, теплі слова адресувала випускникам та їхнім батькам Наталя Павлівна Дмитришина, класний керівник 11 класу,  а від імені батьків - мама Любов Іванівна Свєцька. Для усіх присутніх 11 клас залишив на згадку про себе пісню та проникливі рядки.

Випускники попрощалися зі шкільною скрипучою партою, випустили у вирій кульки, дали останній дзвінок та подарували усім прощальний вальс.

Переглядів: 521 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2016  »