Головна » 2015 » Травень » 29 » Останній дзвінок
Останній дзвінок

Дзвенить сріблясто в тиші урочистій
Дзвінок дитинства, юності пора.
І сяє в небі сонце променисте,
А навкруги — весела дітвора.

Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято Останнього дзвоника.

У передостанній день весни у нашому закладі, як і повсюди в навчальних закладах України, пролунав останній дзвоник.

Свято останнього дзвоника у школі відбулося в українському стилі.
Діти, вбрані в національні українські костюми, використовували стрічки, віночки. І ще не лише школярів, а й вчителів та батьків можна було побачити в таких милих оку вишиваних сорочках.

Старшокласники тримали блакитні та жовті кульки. Майданчик, святково оздоблений кульками, плакатами з висловлюваннями про закінчення навчального року, пишна паляниця на столі створили атмосферу національної єдності серед присутніх.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор школи Тетяна Миколаївна Бережна

«Останній дзвоник! Ця чудова традиція, тепле родинне свято не може бути замінене нічим. Для багатьох школярів останній дзвоник сьогодні сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень!»

Гості привітали усіх присутніх із закінченням навчального року, висловили слово подяки адміністрації, педагогічному та учнівському колективам за високі досягнення у навчанні, спорті та творчості, а також за високу громадянську та соціальну активність.

Випускники попрощалися зі шкільною партою, випустили у вирій кульки, дали останній дзвінок та подарували усім прощальний вальс.

Переглядів: 525 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »