Головна » 2018 » Листопад » 19 » Осінні канікули
Осінні канікули

Весело та змістовно пройшли осінні канікули в нашому закладі. Щодня працювали гуртки відповідно до розкладу, де відбувалися різноманітні майстер-класи, змагання, вікторини.

З великим задоволенням та азартом учні 2 класу створювали колаж «Моя Україна», весело позмагатися, проявити свою винахідливість та спритність учні мали змогу в розважально-пізнавальній програмі «Подорож до країни математики».

Не можна обійти увагою і свято «Хеллоуін», який був підготовлений вихованцям гуртка «Lingualeo». Діти  відобразили традиції європейського свята, було проведено веселі конкурси, естафети, інсценізація і, звичайно ж, головний атрибут свята – «палаючі» гарбузи. Свято було проведене в кращих традиціях костюмованого карнавалу, на якому були присутні «відьмочки», «вампіри» та інша «нечиста сила».

Цікаво пройшов майстер-клас «Таємничий світ ляльки-мотанки», який провела керівник гутртка Форсюк О.А.

Оксана Анатоліївна розповіла про ази створення народних іграшок та про історію виникнення ляльки-мотанки. Лише після цього розпочалось практичне заняття.

І це далеко не всі заходи, проведені під час канікул.

Переглядів: 16 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »