Головна » 2018 » Вересень » 7 » Олімпійський урок «Діти – Олімпійська надія України»
Олімпійський урок «Діти – Олімпійська надія України»

5 вересня у нашому закладі проведено «Олімпійський урок», метою якого було сприяння гармонійному розвитку особистості дитини та розповсюдження гуманістичних ідеалів олімпізму, виховання любові до фізкультури та спорту.

Ведучі  заходу Дем’янчук Ольга та Ковалінська Тетяна познайомили присутніх з історією виникнення та розвитку Олімпійських ігор. Усіх присутніх привітала директор ліцею Тетяна Миколаївна та побажала всім перемог у спорті та навчанні.

По завершенню урочистої та теоретичної частин, відбулись спортивні змагання у виді естафет для учнів 5 – 6 класів. Юні Олімпійці мали можливість позмагатись у фізичній вправності та довести своїм старшим колегам, що вони теж будуть старатись досягти гарних результатів у фізичній культурі та спорті. За підсумками змагань з невеликим відривом перше місце посіла команда 6 класу, а почесне друге -  5 класу.

Підбиваючи підсумки заходу, Тетяна Миколаївна нагородила переможця та призера грамотами відповідного  ступеня, призами. Крім того  передала у користування учнів навчального закладу набори шахів, шашок та м’ячики для настільного тенісу.

Переглядів: 60 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Вересень 2018  »