Головна » 2014 » Грудень » 6 » Олімпіада з хімії
Олімпіада з хімії

6 грудня 2014 року відбувся ІІ етап Всеукраїнсьеої олімпіади з хімії на базі Крупецького НВК.

Пралювали всі. Поки учасники олімпіадм виконували запропоновані, обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, завдання, з вчителями І та вищої кваліфікаційної категорії методистом РМК, Жур Ганною Микитівною організовано дискусію з питання "Основні аспекти сучасного уроку в системі особистісно-орієнтованого навчання"

Обговорено важливі питання методики проведення сучасного уроку.

Особливу увагу звернули вчителі на принципи інноваційного уроку, структурні елементи сучасного уроку хімії, біології та екології.

Активну участь в дискусії взяли вчителі:Годованюк Л.Г. (вчитель Хоняківського НВК), Роюк Р.А (Великоправутинського НВК), Зайчук К.О. (Вчитель Мирутинського НВК), Добринчук В.В. (вчитель Клепачівського НВК), Данильчук Л.П. (вчитель Горицького НВК) та ін.

А з молодими вчителями, вчителями-початківцями цікаву роботу з питання "Особистісно-орієнтованого навчання модульно-рейтинговою технологією вивчення хімії" провів керівник школи молодого вчителя, кандидат педагогічних наук "Вчитель методист", Семенюк Василь Васильович.

Переглядів: 276 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »