Головна » 2017 » Травень » 4 » Обласний семінар директорів позашкільних навчальних закладів
Обласний семінар директорів позашкільних навчальних закладів

3 травня на базі нашого закладу відбувся обласний семінар директорів позашкільних навчальних закладів на тему: «Управлінська діяльність керівників позашкільних навчальних закладів щодо створення умов для самовизначення та творчої самореалізації вихованців гуртків». В роботі семінару взяли участь проректор з науково-методичної роботи ХОІППО Попик Олександр Федорович, директор ХОЦНТТУМ Гончарук Григорій Макарович, завідувач науково-методичного центру виховної роботи ХОІППО Гіджеліцький Ігор Казимирович, заступник директора ХОЦНТТУМ Гаєвська Галина Володимирівна,  голова Славутської районної державної адміністрації Маршук Богдан Петрович, голова Славутської районної ради Радзивілюк Леонід Анатолійович, заступник голови райдержадміністрації Притуляк Петро Петрович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Бойчак Дмитро Володимирович, завідувач методичним кабінетом Зубова Жанна Олександрівна, методисти відділу освіти, молоді та спорту.

Гостей радо зустріли постановкою танцю «Ласкаво просимо», теплими вітальними словами та короваєм, після чого учасники семінару переглянули виставки та майстер-класи гуртків.

На початку семінару з вітальним словом виступив Гончарук Г.М. також долучилися Маршук Б.П. та Радзивілюк Л.А.

Попик О.Ф. розпочав пленарне засідання, висвітливши тему: «Модернізація управлінської діяльності як складова якісного розвитку навчального закладу».  Наступним доповідачем був Гончарук Г.М., який під час свого виступу наголосив, що  позашкільна освіта повинна бути якісною та відповідати сучасним життєвим потребам розвитку країни.

Бойчак Д.В. презентував на прикладі району роль позашкільної освіти у формування всебічно розвиненої особистості.

Після підведення підсумків усі присутні мали змогу переглянути музичний калейдоскоп «Хай в серці кожної дитини живе любов до України», який був підготовлений вихованцями РБДЮТ.

Більше фото

Переглядів: 962 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/1