Головна » 2017 » Червень » 23 » Обдарованість 2017
Обдарованість 2017

23 червня на базі нашого Старокривинського Будинку культури відбувся районний фестиваль  «Обдарованість– 2017».

На свято були запрошені почесні гості – голова райдержадміністрації Маршук Богдан Петрович,  заступник голови районної ради Лавренчук Олексій Павлович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Бойчак Дмитро Володимирович, представник народного депутата Р.Мацоли Людмила Васильєва та методисти відділу освіти.

Цьогоріч у заході взяли участь  призери та переможці обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук та інших інтелектуальних, художніх, творчих та спортивних конкурсів та змагань.

У номінаціях «Гордість Славутчини»  нагороджено Денисюк Софію, «Інтелект і творчість»  Бережну Катерину, Марчука Богдана, Ліщук Оксану, Ковалінську Вікторію  районними  грамотами та подарунками.

В номінації «Дослідник року»  відзначено Тарасюк Дарину та Черешневу Олександру.

У номінації «Олімпійська надія» нагороди отримали Нікітчук Катерина, Гловацька Вікторія, Форсюк Іванна, Носолюк Сергій, Лихолат Олена.

Переможці творчих конкурсів, які прекрасно малюють, співають, ведуть екологічно-дослідницьку роботу, виготовляють неймовірної краси вироби з паперу, природного матеріалу, дерева, тканини, стрічок відзначені у номінації «Креативність та неординарність». Це Мерецька Софія, Гарбарук Тетяна, Гріштн Євген, Семенчук Іванна, Басараб Віталій, Форсюк Марина та гурт "Водограй".

Сподіваємося, що свято  і далі  збиратиме усіх в такому дружньому колі наступного року.

Переглядів: 322 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2017  »