Головна » 2015 » Грудень » 28 » Новорічні ранки
Новорічні ранки

Новорічний ранок – це святкова, чудова, очікувана подія в житті кожної дитини. І це вже стало хорошою, доброю традицією проводити його в нашій школі.
Саме тому  25 грудня відбувся святковий ранок, на який так чекали усі.
В повітрі літав радісний новорічний настрій, а дітки чекали новорічних казкових героїв. Перед початком дійства директор закладу Т.М. Бережна нагородила грамотами та солодощами учнів,  які вибороли призові місця в районних олімпіадах та  конкурсах.

Першими розпочали свій виступ учні  1 класу, продовжили другокласники, а далі – 3 та 4 класи.  Після усіх виступів до дітлахів  завітав чи ненайголовніший гість, якого вони чекали протягом цілого року - Дід Мороз. Він подарував їм солодкі подарунки.
     Святковий концерт набрав шалених обертів під час виступу учнів  5- 7 класів:  діти  танцювали, співали, показували мініатюри, особливо великими оплесками відзначилась пісня  «Новий рік прийшов на Україну» у виконанні учнів 6 класу.

Святковий настрій вирував у закладі протягом всього дня. О 16  годині розпочався бал-маскарад для учнів 8-11 класів привітанням Діда Мороза та Снігурки. Далі кожен клас вітав усіх присутніх  невеличкою святковою програмою. Особливо сподобався  виступ учнів 10 класу, які вражали своєю артистичністю.

Зі свята всі розійшлися з новорічним настроєм та подарунками.
З наступаючим Новим роком!

Більше фото

Переглядів: 426 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1