Головна » 2018 » Грудень » 21 » Новорічні дива
Новорічні дива

У передчутті новорічних свят, ми завжди чекаємо чогось доброго від Нового Року. Особливо на новорічне свято чекають діти. Адже Новий рік - це казка, це чудеса, це час виконання бажань. Для малюків свято починається саме з прикрашення зеленої красуні ялинки.
   Ось і в нашому садочку пройшла виставка новорічних ялинок, зимових поробок вироблених руками дітей та їх батьків. Родини проявили творчість, неповторність та індивідуальність. В результаті всі поробки – це справжні витвори мистецтва.

Така спільна діяльність, спрямована на повноцінний розвиток дитини, у невимушеній обстановці завжди приносить позитивний результат і виливається він, перш за все в задоволення дитячих потреб уваги з боку близьких, рух (моторика і дрібна моторика), самореалізації (робити щось гарне, корисне самостійно), і багатьох інших.

Ми дякуємо родинам, які взяли участь у цій виставці і вітаємо всіх з прийдешнім Новим роком!

Переглядів: 69 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2018  »