Головна » 2017 » Грудень » 19 » «Новорічні дива»
«Новорічні дива»

Наближення святкових днів чекають усі, особливо діти, тому напередодні Нового року кипить робота з прикрашання класних приміщень та святкової зали, де й відбудуться новорічні свята.

З метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, у нашому закладі проведено щорічну виставку-конкурс «Новорічні дива». Вироби до виставки готували вихованці гуртка "Юний художник", "Флористика", "Чарівний клубок" та "Народна іграшка", втілюючи свої задуми у новорічних композиціях. Кожна робота неповторна та особлива, адже автор завжди залишає в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки.

Оригінальною ідеєю, яка стала традиційною, стали малюнки на  вікнах. Учні створили справжні шедеври: казкові сюжети ожили й нагадують про диво свята. Тут можна побачити  янголів, сніговиків витончену балерину та символ 2018 року.
    Також традицією стало встановлення у холі школи «Дерева успіху», на якому красуються різноманітні сніжинки. Кожна із них  символізує талановитого учня, який своїми знаннями, талантом, спортивними досягненнями приніс визнання для  навчального закладу.

Переглядів: 79 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »