Головна » 2019 » Січень » 2 » НОВОРІЧНА КАЗКА ЗНОВУ ЗАВІТАЛА
НОВОРІЧНА КАЗКА ЗНОВУ ЗАВІТАЛА

Новий рік – найвеселіше, найрадісніше, найулюбленіше свято. Його з нетерпінням чекають як дорослі, так і діти, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і загадувати бажання.

І ось 28 грудня відбулося справжнє казкове диво.

Радісні малюки в яскравих карнавальних костюмах разом зі своїми батьками, дідусями та бабусями заповнили святкову залу, де на них чекала красуня-ялинка. У гості до школярів завітали феї, сніговики, сніжинки, капосниця, зірочки, гноми, пірати тощо.

Величезне захоплення у гостей свята викликала яскрава новорічна програма. Усі учасники дійства поринули у вихор казкового настрою та шалених емоцій! Вони весело танцювали, розігрували веселі сценки, кружляли в хороводах та розважалися. Всю цю Новорічну атмосферу на святі створили учні 5 – 7 класів.

Неповторні костюми казкових персонажів та героїв відомих мультфільмів, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробили дійство справжньою новорічною пригодою, яка порадувала батьків та гостей. Присутні, затамувавши подих, спостерігали за добрими справами сніговиків та маленьких новорічних стрілочок, за витівками Капосниці, за запальним таночком Попелюшки, короля та принцеси Несміяни, за добротою Феї.

Свято закінчилось. Останні привітання і побажання від Діда Мороза і Снігуроньки. А ще – подарунки.

Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у всіх надовго!

Переглядів: 117 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Січень 2019  »