Головна » 2019 » Січень » 2 » Новорічна феєрія
Новорічна феєрія

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі!
   Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та, звичайно ж, веселим хороводом.

Чекали й дочекались! 28 грудня відбувся Новорічний ранок для учнів 1-4 класів. На свято до малечі з найкращими побажаннями завітав сільський голова голова Михалюк В.А.

Ранок проходив у святково вбраній залі навчального закладу, посеред якої милувала око головна окраса усіх новорічних свят — ялинка.

Новорічний захід проходив за участю аніматорів, дітей розважали традиційні герої свята – Дід Мороз та Снігуронька. З ними малеча водила хороводи, співали пісні, грали у різноманітні ігри.

Малюки, в свою чергу, також продемонстрували батькам та присутнім свої таланти у дарунок лунали новорічні пісні англійською та українською мовами.

По завершенні дійства Дід Мороз і Снігуронька вручили всім учасникам даного заходу подарунки.

Переглядів: 127 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Січень 2019  »