Головна » 2018 » Січень » 22 » Новій школі – новий вчитель
Новій школі – новий вчитель

Новій школі – новий вчитель  Нині по всій Україні здійснюється підготовка вчителів початкових класів до роботи  за новим Державним стандартом початкової загальної освіти в контексті Концепції «Нова українська школа», що набуває чинності у наступному навчальному році. Активно готуються до шкільної реформи і педагоги Славутчини.

«Підготовка вчителів початкових класів до реалізації концепції «Нова українська школа», - такій темі було присвячено організаційно-мотиваційний семінар, що відбувся нещодавно на базі Крупецького НВК для класоводів 4-го класу, які у вересні 2018 року розпочнуть працювати з першокласниками.

Зібрання відкрила завідувач райметодкабінетом Жанна Зубова. Вона ознайомила присутніх з філософією Нової української школи, що базується на принципах:

- повага до особистості

- доброзичливість та прихильне ставлення учасників  освітнього процесу одне до одного;

- довіра у відносинах;

- діалог, взаємодія, взаємоповага;

- розподілене лідерство (активність, право вибору та відповідальності за нього, горизонтальність зв’язків);

- соціальне партнерство.

Педагоги познайомились з системою інтегрованого навчання першокласників НУШ, а саме:  створення  інтелектуальних карт та лепбуків,  з організацією та проведення ранкових зустрічей, етапи  підготовки до проведення тематичного  дня та переліком вимог, яким має відповідати класна кімната.

Методист Лариса Рогальська зазначила, що нова школа потребує нового вчителя, який стане агентом змін. Тому педагогам надається академічна свобода (можливість розробляти авторські  навчальні програми, підручники; самостійно вибирати методи, стратегії та засоби навчання), а державою передбачене матеріальне стимулювання їхньої праці.

За матеріалами відділу освіти

Переглядів: 64 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0